Zakład Kamieniarski

O firmie

Zakład Kamieniarski Józef Łatanik, Barbara i Arkadiusz Kłusak to rodzinna firma z Żywca, w której tradycje sztuki tego rzemiosła przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Firma została założona w 1915 roku przez Władysława Łatanika i należy do jednych z najstarszych na Żywiecczyźnie. Od początku działalności wyróżniała się szeroką gamą usług — nagrobki, pomniki, elementy architektury cmentarnej (m.in. brama Cmentarza w Żywcu) oraz kościelnej, elementy kamieniarskie dróg i szlaków komunikacyjnych.

Profesjonalne wykonawstwo oraz fachowa obsługa pomogły firmie w zbudowaniu statusu solidnej marki. Obecny właściciel Józef Łatanik przejął firmę w 1969 r. i obecnie prowadzi ją wspólnie z córką Barbarą Kłusak. Sukcesywne wprowadzanie nowych technologii oraz ciągłe unowocześnianie parku maszynowego sprawia, że zakład należy do grupy wiodących firm w regionie. Właściciele w swojej pracy przywiązują wagę do jakości i terminowości wykonywanych usług, starając się przy tym zachować konkurencyjne ceny.

Firma oferuje bogaty wybór wzorów oraz szeroki wachlarz naturalnych materiałów kamiennych i elementów dodatkowych. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt sprawiają, że zakład chętnie podejmuje realizacje w oparciu o projekty zlecone przez klienta.

Realizacja: XIDEA

Awesome Image

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and

Get Consultation

Contact Us